Про фірму

В умовах переходу України до ринкової економіки, стрімкий розвиток будівельної галузі промисловості створює поштовх для розвитку конкуренції, тим самим стимулюючи будівельні компанії покращувати якість послуг, чітко дотримуватися прийнятих зобов'язань, постійно вдосконалювати методику індивідуального підходу до клієнтів, шукати нові, нестандартні рішення, впроваджувати нові технології, використовувати якісні матеріали.

ПП ГалКомБуд працює на ринку вже десять  років. Від моменту свого створення фірма змінилася, перетворившись з невеликого підприємства у багатопрофільну компанію. Сьогодні ПП ГалКомБуд - це понад 200 кваліфікованих працівників, команда  спеціалістів, які забезпечують якісну реалізацію планів та проектів підприємства.Всі види робіт виконує з видачею необхідної документації з усіма необхідними погодженнями та гарантіями, згідно ліцензії на будівельну діяльність АД № 037569 від 08.05.20012р.

 

За час свого існування фірма стала провідною компанією в Івано-Франківськівській області на ринку будівництва та виробництва сертифікованих вікон, дверей та конструкцій з металопластику.

Одним із пріоритетних завдань компанії є зведення споруд житлово-офісного призначення в м. Івано-Франківську та за його межами. Сьогодні компанія може запропонувати для своїх клієнтів квартири покращеного планування як у центральному, так і в інших районах міста.

Налагоджена співпраця з провідними архітекторами та проектними організаціями України, висока якість робіт дає можливість успішно конкурувати на ринку будівництва. Об’єкти, зведені фірмою за цей час, стали гідною окрасою обласного центру.

Їх вирізняють сучасні архітектурно-просторові рішення та технології, функціональність та естетичність. Застосування у будівництві сучасної монолітно-каркасної технології дозволяє значно прискорити темпи будівництва висотних будинків, підвищити їх надійність і вирішити найскладніші архітектурно-містобудівельні завдання. Дана технологія надає можливість мінімізувати площу несучих елементів квартир, що дозволить майбутнім мешканцям будинку замовити індивідуальне планування своєї квартири на етапі будівництва, а також в подальшому здійснювати перепланування.

 

 У 2004-2007 роках фірмою  було введено в експлуатацію чотири житлових будинки , зокрема:

 • житловий  будинок з приміщеннями громадського призначення  на розі вулиць Коновальця-Військова;  
 • медико - реабілітаційний центр з житловими приміщеннями по вул. Мазепи;
 • житловий  будинок по вул. А.Волошина;
 • багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення по вул. Тичини.

За 2006-2008р.р. – багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення по вул. Вовчинецький.  У 2008 році проведено капітальний ремонт Івано-Франківської міської лікарні.

В період 2007-2009 р.р. введено в експлуатацію групу багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення по  вул. Кисилевської.

В залежності від проекту будинку передбачено підземні гаражі або спеціально відведені майданчики для паркування автомобілів.

Всупереч складній економічній ситуації , ПП ГалКомБуд за  2009 рік  виконало будівельно-монтажних робіт майже на 10% більше в порівнянні з  аналогічним періодом  2008 року  .

Зокрема:

 • по капітальному ремонту приміщень дозвільного центру і реєстраційної палати;  
 • будівництво     багатоквартирного житлового  будинку  з  приміщеннями  громадського  призначення по  вул. Симоненка;
 • переобладнання  нежитлових приміщень  кулінарної фабрики на  вул. Б.Хмельницького, 51 в м. Івано-Франківську під житлові приміщення з добудовою та прибудовою, а також будівництво групи житлових будинків;
 • капітальний ремонт приміщення гардероба меморіального комплексу «Національного музею Великої Вітчизняної війни»;
 • багатоквартирний житловий будинок  з приміщенням громадського призначення по вул. Шухевичів  . 
 • будівництво торгового центру по вул. Тичини  та ін.

 

На сьогоднішній день  ПП ГалКомБуд  працює на об»єктах соціальної сфери . Виконуються  роботи по :

 • реконструкції дитячого садка на вул. Вовчинецька, 210 в м. Івано-Франківську;
 • будівництво дитячого садка в с.Хриплин Івано-Франківської міської ради;
 • Реконструкція існуючого приміщення адмінбудинку  під медичний заклад в с.Угорники Івано-Франківської міської ради.

Не зупиняються роботи по будівництву житлових будинків :

 • Багатоквартирного житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Гетьмана Мазепи в м. Івано-Франківську ;
 • Багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення на вул. Галицька, буд. 120"а"  в м. Івано-Франківську .

На всіх об»єктах використовуються новітні технології  та матеріали їз енергозбереженням для покращення житлових умов  жителів багатоповерхівок  та  роботи на об»єктах соціальної сфери із значною економією ресурсів.

 

В майбутньому ПП ГалКомБуд  передбачає збільшення обсягів будівництва житла, розширення географії виконання робіт та подальше впровадження практичних новітніх високоякісних технологій, що створюють нову якість життя та комфорт для власників житла.

Від початку свого створення ПП ГалКомБуд активно розвивалося, акцентуючи увагу на навчанні працівників, підвищуючи їхню кваліфікацію. Відповідно до вимог ринку, було розроблено власну стратегію розвитку, спрямовану на розвиток великої будівельної компанії. Вдалося досягнути значних успіхів: зріс штат працівників і покращилась матеріально-технічна база; освоюється використання новітніх технологій з енергозбереження  в будівництві та виробництві; зводяться об’єкти, які відповідають міжнародним стандартам.

ПП ГалКомБуд  робить значний внесок у громадське життя міста та області. Підприємство часто виступає спонсором багатьох спортивних та культурних заходів Івано-Франківщини, , займається благодійністю, надаючи грошову допомогу малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та сиротам.